Przejdź do głównej zawartości

Kursy Agile - czy warto w nie inwestować?

Inwestycja we własną wiedzę i umiejętności jest najlepszym sposobem na rozwój kariery zawodowej. Motywacje do poszerzania zakresu posiadanych umiejętności mogą być przeróżne, począwszy od zaspokajania ambicji, aż po chęć osiągania większych zarobków.

Oferta różnej maści kursów i szkoleń jest obecnie na tyle szeroka, iż ciekawe propozycje mogą znaleźć zarówno osoby dopiero wkraczające na rynek zawodowy, jak i takie, którym już bliżej niż dalej do wymarzonej emerytury. Czy opłaca się inwestować w kursy agile? Oczywiście, że tak!

Oferta kursów - na co warto zwrócić uwagę?

Scrum szkolenie to jedna z propozycji, na którą w ostatnim czasie można natrafić najczęściej, przeglądając oferty szkoleniowe skierowane do osób chcących rozwinąć skrzydła w zarządzaniu projektami.

Agile szkolenie to między innymi szkolenie product owner przeznaczone dla właścicieli produktów. Oferta jest jednak znacznie bardziej rozbudowana i zawiera szereg innych propozycji, wśród których można wymienić agile foundation Warzawa.

Która z powyższych propozycji jest najlepsza? To już zależy od tego, w którą stronę ktoś się chce rozwijać. Im więcej kursów, tym lepiej, jednak nie można łapać kilku srok za ogon, gdyż wówczas można się tak naprawdę niczego nie nauczyć.


Zobacz też: http://tiny.cc/proces-wdrazania-agile


O czym pamiętać zapisując się na kurs?

Gdy już ścieżka rozwoju zawodowego zostanie jasno określona, wówczas przychodzi moment wyboru konkretnego kursu. Szkolenia project management są otwarte dla wszystkich - i dla osób z dużym doświadczeniem i dla takich, które dopiero stawiają pierwsze kroki na zawodowej ścieżce.

Czym się kierować wybierając kurs? Sporo osób zapewne odpowie, że jego ceną. Nie jest to najlepsze podejście do tematu. O wiele lepiej jest postawić na jakość szkolenia, bo koszty poniesione w związku podnoszeniem zawodowych kompetencji prędzej czy później się zwrócą.

Im lepszej jakości będzie zdobyta wiedza, tym łatwiej będzie przekuć ją na realne działania przynoszące konkretne zyski. Idąc z duchem czasu, sporo szkoleń można odbyć zdalnie, co jeszcze bardziej uatrakcyjnia tę formę zdobywania wiedzy.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Wyloguj się do życia

Wyloguj się do życia Według badania dla serwisu Remote.co przeprowadzonego wśród 200 zdalnych pracowników zatrudnionych w pełnym wymiarze godzin, odłączenie po godzinach pracy jest największym problemem podczas pracy w środowisku wirtualnym (40%). Pomimo pewnych wad pracy  zdalnej, pracownicy zdalni wydają się być bardziej produktywni, szczęśliwsi i bardziej zaangażowani w swoją pracę  . I dobre wieści!  Liczba prac zdalnych rośnie, zwiększając się o 91% w ciągu ostatnich 10 lat. Zdalni pracownicy mają różne poglądy na temat rozwoju kariery i liczby osób, które ich zdaniem pracują zdalnie: Tylko 5% bardzo się martwi, że praca zdalna negatywnie wpłynie na ich rozwój zawodowy. Podczas gdy 43% twierdzi, że uważa, że ​​wiele osób pracuje zdalnie, 51% twierdzi, że uważa, że ​​niewielu to robi. Respondenci ankiety przedstawili migawkę tego, co obejmuje codzienne życie pracownika zdalnego: ...

Walidacja

Aby leki były dopuszczone do obrotu muszą przejść naprawdę dużą ilość badań i testów. Bardzo istotna jest tutaj walidacja i cały proces z nią związany. Jego obowiązkiem jest udowodnienie, że wszystkie działania są zgodne z aneksem 15 gmp.